ІІ міжнародний фестиваль «Кавер-фест на Голубих озерах»

Минулими вихідними. В комплексі Голубі озера відбувся другий міжнародний фестиваль «Кавер фест». Головною умовою до учасників фестивалю було – виконання відомих хітів минулих років. Участь у фестивалі взяли як і відомі виконавці, так і молоді колективи, які сперечались в конкурсній програмі, де розігрувалось багато номінацій та головний приз – Гран-прі фестивалю.

Фестиваль проходив за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації, Ріпкинської районної державної адміністрації, благодійного фонду ім. Софії Русової.
Відкривала фестиваль заступник Ріпкинської районної державної адміністрації – Світлана Тризна та заступниця голови Ріпкинської районної ради – Світлана Ткаченко.
Перший день фестивалю всі колективи виконали по дві свої композиції, родзинкою вечора став виступ минулорічного володаря гран-прі фестивалю відомого гурту – Adams Family.

Другий день фестивалю відбулась велика конкурсна програма, в якій взяли участь понад 20 колективів, де міжнародне журі, головою якого був керівник відомої білоруської групи YATATA, відомий музикант – Петро Шкаленок.

За підсумком конкурсних виступів переможцями в номінаціях стали:

Кращий моно-каверник Дорондов Максим м.Київ
Кращий кавер-дуєт «IMAGINE» ЧОПДтаЮ м.Чернігів
Кращий гурт «TA INSHI BAND» м.Славутич.
Гран-прі гурт «neZZgraba» м.Славутич

Оголосити результати міжнародного фестивалю «Кавер-фест на Голубих озерах» на сцену вийшов президент благодійного фонду ім.. Софії Русової – Іван Чаус який привітав учасників та гостей фестивалю, і вручив фінансові винагороди та цінні подарунки лауреатам та переможцям фестивалю. Також цінні та пам’ятні подарунки отримали голова журі – Петро Шкаленок (м. Гомель) та велику подяку Іван Петрович висловив за допомогу в організації та проведенні фестивалю і вручив ексклюзивний подарунок голові творчого об’єднання «ШиКо» — Олегу Кошовому.

В завершенні свята відбувся виступ переможців та лауреатів фестивалю, а також ексклюзивний концерт – білоруського гурту YATATA та молодого відкриття фестивалю гурту з Прилук – «Бритий кактус».

Підводячи підсумки фестивалю, можна зазначити, що цей фестиваль вже точно стане традиційним і шо року кількість його учасників буде тільки збільшуватись. Адже музика, яка лунала зі сцени вона вічна, і завжди житиме і надихатиме на нові звершення музикантів.