• "Чернігівські Мальдиви"

    Природна перлина Полісся, - чисте повітря, сосновий ліс, бірюзові озера
  • Відпочинок на будь-який смак

    Унікальне місце для відпочинку з різними видами розваг
  • Проживання в комфортних котеджах

    Повний комплекс послуг по комфортному проживанню
 <
1 2 3

Ласкаво просимо!

схема голубые озераЕКО-комплекс «Голубі озера» – душевне місце для відпочинку. Місце, де відпочивають не поспішаючи. Ми вважаємо, що в сучасному світі так багато стресу, але так мало місць, де по-справжньому можна відпочити душею і тілом. Голубі озера – унікальне місце відпочинку. Чистота води, дивовижна краса природи, захоплююча атмосфера – все це чекає на Вас. Чистий, мов кришталь, вода озер, розташованих серед соснового лісу, володіє незвичайними лікувальними властивостями, особливо для лікування захворювань опорно-рухової системи та захворювань шкіри. Ми створюємо атмосферу, щоб зробити паузу перед тим, як підкорювати світ. Місце, де можна просто бути собою. Видихайте в оточенні прекрасної природи, яка заряджає, наповнює і надає сенс абсолютно всьому! З нами Вам буде спокійно і душевно! У нашому комплексі Ви знайдете всю необхідну інфраструктуру для повноцінного відпочинку!

До комплексу входять

Котеджи-будиночки


Проживання в комфортабельних котеджах з усіма умовами

Ресторан


Сільська кухня, натуральні продукти, комплексні обіди

Розваги


Активний відпочинок, культурні заходи

Садиба С. Русової


Проживання в комфортабельних котеджах з усіма умовами

Дивовижна природа

Озера з водою аквамаринового кольору оточує густий хвойний ліс. Такі пейзажі вражають всіх туристів. А фото на тлі озер і соснового лісу точно наберуть безліч лайків в соцмережах. Хоча саме тут можна відкласти всі гаджети, насолоджуватися природою і дихати неймовірно чистим повітрям.

Банний комплекс з чаном

Банный комплексСправжнє задоволення подарує лазня з каміном на дровах! Всі елементи лазні виконані з натуральних матеріалів і відрізняються своєю екологічністю. У лазні Ви зможете повністю розслабитися і відпочити. Крім того Гостям комплексу доступний чан на відкритому повітрі! Баня допоможе оздоровити організм, вивести всі шкідливі мікроелементи і поліпшити стан шкіри. Після лазні Ви зможете скуштувати смачні страви з ресторану, насолодитися природою і приготувати смачне м’ясо на мангалі.

Фотогалерея

Мы на мапі